Lastik Toka (10 adet)

Fiyat : ₺9,90

10 adet makarna lastik toka. (KALİTELİ)

Saç boyunuz ister uzun, ister kısa olsun Makarna Lastik Tokanın elastiki yapısı ve her saç tipini kolaylıkla kavrayan kıvrımları sayesinde ensenizden saç telleri çıkmadan, saçlarınızı kolaylıkla toparlayabilecek ve yaz melteminin o güzel ferahlığını cildinizde hissedebileceksiniz.  

Lastik Tokayla Yapılan Saç Modelleri:


At Kuyruğu, Klasik Örgü, Balık Sırtı Örgü, Enseden Topuz, Tepeden Topuz ve diğerleri; bundan sonrası tamamen sizin yaratıcılığınıza aittir. Üstelik 'tokam nerede, tokamı bulamıyorum, tokamı kaybettim' gibi söylemlerin de, bu 10'lu set sayesinde sona ermesini hedefliyoruz.  

Yeni trend Makarna Tokalar, her yaz olduğu gibi bu yaza da damgasını vuracak gibi görünüyor. Örneğin Lastik Tokayla Topuz, pratik olmasının yanı sıra, görsel olarak da doğal ve hoş duran Lastik Toka Modellerinin başında geliyor.  

Lütfen bilindik Lastik Toka Çeşitlerini bir an için unutun ve renkleriyle de görüntüsüyle de çok hoşunuza gideceğine inandığımız Makarna Lastik Toka 10'lu ürün fırsatını değerlendirin. Eminiz her rengi saçınıza ayrı bir hava katacak. Şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileklerimizle.


Kaliteli Makarna Lastik Toka 10'lu Ürün Özellikleri


En moda renklere sahip 10 adet makarna lastik toka.

Topuz, at kuyruğu ve toplu saça dair tüm modeller artık çok daha kolay.

Her saç tipini kolayca kavrar.

Giysinize uygun renkleri yakalamanız bu 10'lu setle oldukça basit.

 

Paket İçeriği

10 adet karışık renkte lastik toka

veya

10 adet siyah renkte lastik toka