Yapışkanlı Kıl Tüy Toz Temizleme Seti Sticky Lint Roller Set (3 Parça)
Yapışkanlı Kıl Tüy Toz Temizleme Seti Sticky Lint Roller Set (3 Parça)
Yapışkanlı Kıl Tüy Toz Temizleme Seti Sticky Lint Roller Set (3 Parça)

Yapışkanlı Kıl Tüy Toz Temizleme Seti Sticky Lint Roller Set (3 Parça)

Fiyat : ₺39,90

Temizlik yaparken yerden bir türlü toplanmayan saçlardan, kıllardan ve tüylerden bıktıysanız bu ürün tam size göre...

 

Artık kıl-tüy temizliği, Sticky Lint Roller Set Özel Yapışkanlı Temizleme Seti ile sandığınızdan çok daha kolay!

 

Özel maddeden imal edilmiş yapışkanlı yüzeyi sayesinde fayans ve ahşap yüzeyleriniz, halı ve kilim yüzeyleriniz, yere dökülmüş kıl ve tüylerin temizliği Özel Yapışkanlı Temizleme Seti ile çok rahat ve kolay bir şekilde temizleyeceksiniz.

 

Üstelik bu ürünün temizlemesi de çok kolay.

 

Temizlik sonrası yapışkanlı silindiri ılık su ile yıkayınız. Tüm kir, kıl ve tüy su ile beraber lavabo giderine akıp gidecektir...

 

Silikon tırtırklı başlığı sayesinde kirleri önce ortaya çıkarın ve daha sonra silindir ile üzerinden, geçin herşey bu kadar basit.

 

Halılar, koltuklar, yataklar gibi tüy ve yünlerin en çok bulunduğu yerlerin temizliği artık hiç de zor değil.

 

Temizlik yaparken yerden bir türlü toplanmayan saçlardan, kıllardan ve tüylerden bıktıysanız Sticky Lint Roller Set tam size göre...

 

Tüy ve Toz Toplama Rulosu Sticky Lint Roller Set sayesinde zeminlerde görülen kıl ve tüy devri sona eriyor. Üçlü setin içindeki uzun saplı olan tüy toplama rulosu sayesinde tavan, koltuğun arkası, masanın altı gibi erişilmesi güç yerlerdeki tüy ve tozları da kolaylıkla alabileceksiniz.

 

Tüy ve Toz Toplama Rulosu Sticky Lint Roller Set ile halı ve kilimler, ahşap, laminat ve fayansyüzeyler hiç olmadığı kadar temiz olacak. Uzun saplı rulo sayesinde yere eğilmenize de gerek kalmayacak, zamandan ve enerjiden tasarruf edeceksiniz.

 

Kıl Tüy Toz Temizleme Seti Tanıtım Videosu:

Tüy toplama fırçaları seti nasıl temizlenir?

Kullanımı gibi temizlemesi de çok kolaydır. Toz temizleme işlemi bittikten sonra, silindir kısmını çıkartıp ılık suyla yıkıyorsunuz, hepsi bu Üzerinde biriken kıl, tüy ve toz akıp lavabo giderinden gidecek ve rulonun yapışkan özelliği geri gelecek

 

Tam 3 boyda olması ile ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz Seyahat tipi, el tipi ve uzun saplı kıl toplama rulosu pakete dahildir.

Ürün Kullanımı

Tırtıklı silikon tarafı ile halı, kilim, koltukların arasına giren kıl veya tüyleri tarakla tarar gibi yüzeye çıkartın. Daha sonra yapışkanlı silindir tarafı ile üzerinden geçin ve kirlerden kurtulun.

 

Ürün Özellikleri

Evinizde kıl, tüy ve diğer kirleri kolayca temizler.

Evlerinde evcil hayvan besleyenler için de ideal bir üründür.

Kullanımı kolay ve rahattır.

Temizlenmesi çok basittir.

Halı, koltuk, masa, elbise ve evinizin duvar, tavan ve tabanını, ayrıca kedi ya da köpeğinizin tüylerini temizlemek için uygun ve güvenlidir.

Paket İçeriği

1 Adet Uzun Saplı Lint Roller Tüy Temizleyici

1 Adet El Tipi Lint Roller Tüy Temizleyici

1 Adet Seyahatleriniz İçin Küçük Boy Lint Roller Tüy Temizleyici